Menu

Міхеїл Саакашвілі не вважає Олександра Бурцева злочинцем

  • Джерело: ЗІК

«На лаві підсудних не та людина, яка має бути. Є багато інших людей, які мають відповідати за те, що відбулося», – заявив Саакашвілі.


Він подав суду заяву щодо взяття підозрюваного на поруки. Також взяти його на поруки висловили бажання семеро народних депутатів.


Зазначимо, у ці хвилини колегія суддів перейшла у дорадчу кімнату для винесення рішення.


Як повідомлялося, 13 вересня суд першої інстанції арештував Олександра Бурцева на два місяці. Його звинувачують у порушеннях на кордоні і побитті прикордонника 10 вересня цього року, коли на територію України зміг потрапити позбавлений українського громадянства Міхеїл Саакашвілі.


Підозрюваний у справі про «прорив Саакашвілі» Олександр Бурцев, який оскаржує у суді свій арешт на два місяці, стверджує, що будучи хворим на цукровий діабет, не отримує належної медичної допомоги. 

lvivport.com © 2004-2013

Використання матеріалів, розміщених на сайтах холдингу можливе виключно за умови посилання на джерело. Агенція не несе відповідальності за матеріали, розміщені відвідувачами сайтів. У випадку виявлення на сайтах холдингу матеріалів, що порушують авторські права або інші нормативно-правові акти України, повідомте про такі факти адміністрацію.

lvivport.com

Наші проекти

Слідкуйте за намиМи слідкуємо за сайтами