Menu

“Гібридна війна в Україні розпочалася ще у 30-их роках ХХ століття”

Днями в рамках однієї з конкурсних програм 33-го Міжнародного кінофестивалю у Варшаві була представлена документальна повнометражна стрічка “Будинок “Слово”, створена за підтримки Держкіно України

На Львівщині хочуть відновити встановлення хрестів воякам УПА

  • Джерело: Вголос
Детальніше...
За пропозицією ГО «Громада та ініціатива» на комісії Львівської облради з питань культури і духовного відродження було прийнято рішення про скерування 300 тисяч гривень з нереалізованих видатків на роздержавлення комунальних ЗМІ на закупівлю пам'ятних хрестів борцям за волю України (воякам УПА), з нагоди 75-ї річниці УПА.

То книжка чи фільм?

Детальніше...
Львів’ян запрошують на обговорення повісті Володимира Рутківського “Сторожова застава” та однойменного фільму, який нещодавно вийшов у прокат

У Львові пройде наукова конференція про Українську революцію 1917-21 рр. (ПРОГРАМА)

  • Джерело: Вголос
Детальніше...
20 жовтня о 10.00 у актовій залі львівського Музею визвольної боротьби (вул. Лисенка, 23 а) розпочнеться наукова конференція «Українська революція 1917-1921 років: історичний досвід та державницька традиція».

У Львові відбудеться розмова про досвід боротьби УПА з Росією

  • Джерело: Вголос
Детальніше...
12 жовтня о 18.30 у львівській книгарні «Є» (просп. Свободи, 7) відбудеться розмова: «УПА та війна з Росією: досвід, актуальний через 75 років». Захід проходитиме у рамках проекту «Історичні діалоги» і до 75-річчя від створення Української повстанської армії.

lvivport.com © 2004-2013

Використання матеріалів, розміщених на сайтах холдингу можливе виключно за умови посилання на джерело. Агенція не несе відповідальності за матеріали, розміщені відвідувачами сайтів. У випадку виявлення на сайтах холдингу матеріалів, що порушують авторські права або інші нормативно-правові акти України, повідомте про такі факти адміністрацію.

lvivport.com

Наші проекти

Слідкуйте за намиМи слідкуємо за сайтами