Menu

Інвестиційні компанії США відкриті до співпраці з аграрним бізнесом Львівщини, – ЛОДА

  • Джерело: ЗІК

Про це повідомила прес-служба ЛОДА.

Під час зустрічі учасники обговорили стратегії управління ризиками на валютному та товарному ринках, вихід на ринок України техніки John Deere, можливі напрямки співпраці аграрного бізнесу регіону з американськими компаніями в частині отримання фахових консультацій експертів ринку, в пошуку бізнес-партнерів та залученні інвестицій.

Захід організували за сприяння Комерційної служби посольства США в Україні та за підтримки департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації і банку «Львів».

«Львівська облдержадміністрація розпочала свою співпрацю з Комерційною служби посольства США в Україні у 2016 році і ми вже маємо дуже вагомі здобутки. Спільними зусиллями проведено дослідження ринку овочів і фруктів та підготовлено Спеціальний звіт щодо бізнес – перспектив України з питань виробництва, овочів та фруктів для компаній США. Ми дуже зацікавлення у продовженні нашої співпраці із заокеанськими компаніями в частині обміну досвідом,залученні новітніх технологій та постачанні якісних інноваційних товарів і послуг» – зазначила директор департаменту агропромислового розвитку Львівської ОДА Наталія Хмиз.

lvivport.com © 2004-2013

Використання матеріалів, розміщених на сайтах холдингу можливе виключно за умови посилання на джерело. Агенція не несе відповідальності за матеріали, розміщені відвідувачами сайтів. У випадку виявлення на сайтах холдингу матеріалів, що порушують авторські права або інші нормативно-правові акти України, повідомте про такі факти адміністрацію.

lvivport.com

Наші проекти

Слідкуйте за намиМи слідкуємо за сайтами