Menu

Чи можливе повторення «каталонського сценарію» у Галичині? Думки львів'ян

  • Джерело: Вголос
15151515151515151515_45981.png
Днями Європу сколихнула неоднозначна подія: одна із найбагатших провінцій Іспанії – Каталонія організувала референдум про вихід зі складу Королівства. Регіональна влада cтверджує, що Каталонія має свою мову, культуру, економіку та близько 7,5 мільйона населення – тому й збирається геть з Іспанії. Врешті, населення проголосувало «за», хоча й, на думку євроінституцій, нелегітимно. Як наслідок, політологи відразу ж заявили: невдовзі така доля може спіткати ще кілька європейських країн. А як же Україна? Зокрема Галичина? За часів правління президента Віктора Януковича подібний розвиток подій у нас видавався цілком реальним. Українська політика була спрямована на Схід – до федеративної Росії, та й самому клану Януковичів пророкували «царствування» на десятиліття.  В таких умовах розмови про імовірність автономії Галичини, до прикладу, активно ширилися суспільством і виглядали доволі реалістичними.

Але з того часу багато чого змінилося. І з огляду на нові обставини (особливо із прийняттям скандального закону №7164) «Вголос» знову запитав у львів’ян: чи допускають вони за певних умов «каталонський сценарій» у Галичині? І ось що ми почули.

 

lvivport.com © 2004-2013

Використання матеріалів, розміщених на сайтах холдингу можливе виключно за умови посилання на джерело. Агенція не несе відповідальності за матеріали, розміщені відвідувачами сайтів. У випадку виявлення на сайтах холдингу матеріалів, що порушують авторські права або інші нормативно-правові акти України, повідомте про такі факти адміністрацію.

lvivport.com

Наші проекти

Слідкуйте за намиМи слідкуємо за сайтами