Menu

Тренер «Карпат» Сергій Зайцев: Поки що у нас лише епізодично виходить те, до чого ми прагнемо

  • Джерело: ЗІК

Головний тренер львівських «Карпат» Сергій Зайцев (на фото) прокоментував першу в сезоні виїзну перемогу (1:0) над одним із лідерів чемпіонату – полтавською «Ворсклою».

Сергій Зайцев: «Ми обіцяли фанатам, що будемо змінюватися»

– Якщо брати по грі в цілому, то на початку у нас були певні організаційні труднощі, але дуже швидко ми їх виправили. Важливо те, що гравці виконали наші прохання, отримані на установці, зокрема про швидкі переходи від оборони в атаку. Не погано показав себе Гуцуляк, крім того у нас було кілька нагод, але ми їх не використали. Загалом же грою я задоволений, хоч і не повністю. А щодо гравців та команди в цілому – тут без питань, всі молодці.

– Ви в цій грі добре виглядали і з м’ячем і без м’яча...

– Намагаємося вийти на новий рівень. Ми обіцяли фанатам, що будемо змінюватися. Але на все треба час. Поки що у нас лише епізодично виходить те, до чого ми прагнемо. Я вірю, що скоро буде все нормально.

– Здалося, що в середині другого тайму ваша команда почала підсідати...

– Зрозумійте, що за короткий час цю ситуацію не виправити. Є фізіологія, а її не обдуриш. Однак, при цьому всьому, я бачу позитивну динаміку, сподіваюся, що уболівальники також.

– Перед штрафним у вас було відчуття, що зараз «Карпати» заб’ють гол?

– Воно є завжди але інколи підводить (сміється).

 

 

lvivport.com © 2004-2013

Використання матеріалів, розміщених на сайтах холдингу можливе виключно за умови посилання на джерело. Агенція не несе відповідальності за матеріали, розміщені відвідувачами сайтів. У випадку виявлення на сайтах холдингу матеріалів, що порушують авторські права або інші нормативно-правові акти України, повідомте про такі факти адміністрацію.

lvivport.com

Наші проекти

Слідкуйте за намиМи слідкуємо за сайтами