Menu

Операція “Захід”: пам’ятаймо задля нащадків!

Детальніше...
З 21 по 26 жовтня 1947 року із західних областей України було депортовано у східні області СРСР більш ніж 77 тисяч населення. З них майже 50 тисяч – жінки і діти. Люди мали годину-дві на те, щоби зібратися в далеку дорогу…

Чотири збиткові ЛКП закриють у Львові

У Личаківському районі припинять свою діяльність ЛКП «№ 500», «№ 504», «№ 507», «За замком». Таке рішення прийняв виконком Львівської міської ради «Маємо 4 збиткових ЛКП. Їх приєднуємо до 3 прибуткових. Будемо протягом півроку моніторити і аналізувати їх роботу. Якщо

«Лоукостер для заробітчан»: перший рейс із Мілану прибув у аеропорт «Львів»

  • Джерело: ЗІК
Сьогодні, 20 жовтня, у Міжнародному аеропорту «Львів» імені Данила Галицького приземлився перший літак нового напрямку Мілан-Львів-Мілан італійської авіакомпанії «Ernest Airlines. 102 пасажири прибуло до Львова і 99 відлетіли до Мілану. Середня вартість одного квитка становить 60 євро.

Львівщина очікує на туристів з Японії

  • Джерело: Вголос
Детальніше...
У Львівській ОДА мають намір знайомити японців із туристичним багатством Львівщини. Зокрема, із природними ресурсами, архітектурою, особливостями нашої релігії, а також кулінарними традиціями регіону.

У центрі Львова планують масштабну реконструкцію вулиць

  • Джерело: ЗІК
У Львові, з 19 жовтня по 13 листопада триватиме громадське слухання щодо врахування громадських інтересів під час розроблення детального плану території у районі вул. Шота Руставелі, вул. Зеленої, пл. Є. Петрушевича. Відповідне оголошення розміщене на сайті Львівської міськради.

lvivport.com © 2004-2013

Використання матеріалів, розміщених на сайтах холдингу можливе виключно за умови посилання на джерело. Агенція не несе відповідальності за матеріали, розміщені відвідувачами сайтів. У випадку виявлення на сайтах холдингу матеріалів, що порушують авторські права або інші нормативно-правові акти України, повідомте про такі факти адміністрацію.

lvivport.com

Наші проекти

Слідкуйте за намиМи слідкуємо за сайтами