Menu

Назад у минуле: на львівських зупинках будуть паперові графіки руху електротранспорту

  • Джерело: ЗІК

Про це сьогодні, 12 жовтня, у коментарі ІА ZIK повідомив речник «Львівелектротрансу» Іван Бондар.

Він зазначив, що графіки руху не зовсім паперові.

«Є металевий каркас, металева рама, яка вкрита пластиковою ламінацією. А паперова вкладка буде всередині. Тобто, ні вода, ні волога, ні руки вандалів не доберуться до тієї вкладки, бо вона буде надійно захована», – повідомив Іван Бондар.

Він заявив, що це тимчасове рішення, поки місто не встановить електронні табло на усіх зупинках електротранспорту. Загалом у Львові 336 зупинок, на 26 з яких є електронні табло. На сімох зупинках – біля аквапарку, на вулицях Руській, Шота Руставелі, площі Соборній, на Підзамчі та поблизу ЛНУ ім. І. Франка (поки що лише для тролейбусів №2 і №7) – уже є паперові графіки. Решту планують встановити найближчим часом.

Нові графіки виготовили за кошти «Львівелектротрнасу». Вартість однієї таблиці – 280 грн.

Іван Бондар також запевнив, що електронним табло можна довіряти.

«Так, до них є багато зауважень, бо використовується трохи неефективний алгоритм їхньої роботи, адже інформацію вони отримують через кілька серверів. Зараз ті, хто обслуговує ці табло, а це «Львівавтодор» спільно з нами, змінюють алгоритм їхньої роботи. Найближчим часом табло працюватимуть абсолютно безперебійно і точно. Це питання кількох, може, двох, максимум трьох тижнів», – повідомив речник електротрасу.

lvivport.com © 2004-2013

Використання матеріалів, розміщених на сайтах холдингу можливе виключно за умови посилання на джерело. Агенція не несе відповідальності за матеріали, розміщені відвідувачами сайтів. У випадку виявлення на сайтах холдингу матеріалів, що порушують авторські права або інші нормативно-правові акти України, повідомте про такі факти адміністрацію.

lvivport.com

Наші проекти

Слідкуйте за намиМи слідкуємо за сайтами