Menu

Біля Львова відкрили ведмежий притулок «Домажир»

  • Джерело: Львівська Газета
22446941_1632484403532656_557326802_n_1507801455.jpg
Сьогодні на Яворівщині відбулося урочисте відкриття. Тепер подивитися на тварин можуть усі охочі.

«Домажир» є унікальним рекреаційним центром для порятунку бурих ведмедів. Зараз тут мешкає 6 тварин, але вже навесні зможуть прийняти ще 12. Живуть вони у великих вольєрах (площа мінімум 1 тис.кв.м), поміж яких є спеціальні туристичні доріжки. Тож кожен може поспостерігати за тим, як ведмеді поводять себе у живій природі. Як розповів директор притулку Ігор Николин, загальна територія «Домажиру» – понад 20 га. Тут умови перебування тварин максимально наближені до природних. Ведмеді мають великі басейни, барлоги для відпочинку, іграшки для розвитку.

Нагадаємо, у ведмежому притулку «Домажир» селять тварин, яких рятують від недобросовісних власників. Такий  проект в Україні реалізовують за підтримки міжнародного зоозахисного  фонду «Чотири лапи».

Нещодавно ветеринари виявили у однієї із ведмедиць Христі цироз печінки. Ймовірно, попередній власник поїв її алкоголем.

lvivport.com © 2004-2013

Використання матеріалів, розміщених на сайтах холдингу можливе виключно за умови посилання на джерело. Агенція не несе відповідальності за матеріали, розміщені відвідувачами сайтів. У випадку виявлення на сайтах холдингу матеріалів, що порушують авторські права або інші нормативно-правові акти України, повідомте про такі факти адміністрацію.

lvivport.com

Наші проекти

Слідкуйте за намиМи слідкуємо за сайтами