Menu

«Лоукостер для заробітчан»: перший рейс із Мілану прибув у аеропорт «Львів»

  • Джерело: ЗІК

Сьогодні, 20 жовтня, у Міжнародному аеропорту «Львів» імені Данила Галицького приземлився перший літак нового напрямку Мілан-Львів-Мілан італійської авіакомпанії «Ernest Airlines. 102 пасажири прибуло до Львова і 99 відлетіли до Мілану. Середня вартість одного квитка становить 60 євро.

Про це повідомляє кореспондент ІА ZIK.

«Ernest Airlines» – це молода італійська компанія, яка наразі має у своєму господарстві лише два літаки: Airbus A319 (141 місце пасажирське місце) та Airbus A320 (180 місць). До літа наступного року компанія планує поповнити свій повітряний флот ще шістьма літаками. Штаб-квартира «Ernest Airlines» знаходиться у Мілані. Крім України та Італії цей італійський лоукостер літає також в Албанію.

Фото: ZIK
Фото: ZIK
Фото: ZIK
Фото: ZIK

Представник «Ernest Airlines» Шеді Ел Таннір розповів, що компанія орієнтована на людей, які працюють в Італії, але живуть за кордоном, тобто фактично на заробітчан.

«Ми раді бути тут. Ми обрали цей напрямок першим, бо Мілан – це фінансова столиця Італії, у цьому місті проживає найбільше українців. Львів – це славне місто, яке розвивається і має багато перспектив для співпраці. «Ernest Airlines» – це лоукост авіакомпанія, яка намагається забезпечити своїх клієнтів найкращим сервісом за помірну ціну. Більшість наших клієнтів – це люди із інших країн, які працюють у Італії, і ми хочемо надати їм можливість літати додому за низькими цінами. Для нас важлива якість, довіра і відчуття «домашності»«, – розказав на презентації Шеді Ел Таннір.

Фото: ZIK
Фото: ZIK

А от генеральний директор аеропорту »Львів» Тетяна Романовська розповіла, що переговорили з італійцями були швидкими й успішними.

«Ще одна мрія львів’ян збулася, ми нарешті відкрили рейс до Італії. Я щаслива, що на першому рейсі маємо 102 пасажирів на приліт і 99 – на відліт. Це добра ознака того, що пасажири знають про цю авіакомпанію. Сподіваюся, що найближчим часом ми збільшимо кількість рейсів із двох до чотирьох-п’яти в тиждень. Впевнена, що ця компанія у нас на довго», – повідомила Тетяна Романовська.

До кінця року »Ernest Airlines» планує відкрити рейс Мілан-Київ-Мілан, а вже із грудня цього року із Львова можна буде літати до Венеції та Неаполя.

Наразі, польоти із Львова до Мілана здійснюватимуться двічі в тиждень: у п’ятницю та неділю.

 

lvivport.com © 2004-2013

Використання матеріалів, розміщених на сайтах холдингу можливе виключно за умови посилання на джерело. Агенція не несе відповідальності за матеріали, розміщені відвідувачами сайтів. У випадку виявлення на сайтах холдингу матеріалів, що порушують авторські права або інші нормативно-правові акти України, повідомте про такі факти адміністрацію.

lvivport.com

Наші проекти

Слідкуйте за намиМи слідкуємо за сайтами