Menu

Транспортні обіцянки

  • Джерело: Львівська Пошта
elektron_160e7.jpg
Львів планує придбати в кредит 40 тролейбусів і 10 трамваїв

Львів веде перемовини з ЄІБ (Європейський інвестиційний банк) та ЄБРР (Європейський банк реконструкції і розвитку). У планах є отримання кредитів на придбання 10-ти трамваїв і 40-ка тролейбусів, про що повідомив директор ЛКП “Львівелектротранс” Михайло Сидорович. Раніше міський голова Андрій Садовий зазначав, що це може бути транспорт з Німеччини, який пройшов капітальний ремонт.

“Маємо врахувати помилки минулих періодів, коли ми купували трамваї, прокладали нові контактні мережі, будували колії, але не купували обладнання для обслуговування. Треба розвивати всю інфраструктуру, а не лише купувати транспортні засоби”, – говорить Михайло Сидорович, інформує tvoemisto.tv.

Зі слів директора “Львів­електротрансу”, зараз на базі підприємства є понад 70 тролейбусів, з яких містом їздить лише 57. Частину з них необхідно списати, а ще 18 можна відновити. Ремонт сімох уже завершили, до кінця року таких буде дев’ять.

 troleibustvoemistotv-001.jpg
 фото: tvoemisto.tv
У середу, 18 жовтня, презентували один із відновлених тролейбусів. Тролейбус “Шкода 14Тр” із бортовим номером 569 курсує на маршруті №12, але, зі слів Михайла Сидоровича, буде використовуватися і на інших маршрутах. Вартість відновлення одного тролейбуса коштує приблизно 650 тисяч гривень. Купівля ж нового “Електрона” обходиться місту орієнтовно у 200 тисяч євро (майже 6 200 000 грн).


lvivport.com © 2004-2013

Використання матеріалів, розміщених на сайтах холдингу можливе виключно за умови посилання на джерело. Агенція не несе відповідальності за матеріали, розміщені відвідувачами сайтів. У випадку виявлення на сайтах холдингу матеріалів, що порушують авторські права або інші нормативно-правові акти України, повідомте про такі факти адміністрацію.

lvivport.com

Наші проекти

Слідкуйте за намиМи слідкуємо за сайтами